Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye ‘de 81 ile şehirler arası nakliyat hizmeti sunan firmamızda personelimizin tecrübesi, sözleşmeli olması eşyalarınıızn yeni adresine güven içinde ulaşması adına önemli bir etkendir. Ayrıva nakliyeyi daha önceden hazırladığımız planla gerçekleştirdiğimiz için eşyalarda kırılma çizilme bozulma gibi herhangi bir problem yaşanmaz. Kocaeli GEBZE Başta Olmak üzere Türkiye ‘nin Tüm İllerine Nakliye Hizmetini Yürüten Firmamız Evden Eve Nakliye Sektöründe Yapmış Olduğu Yenilikçi Atılımcı Hizmetlerle Göz dolduran Firmalar Arasında Yer edinmiştir. Gebze Şehirler Arası nakliyat ‘ta Müşteriden Gelen İstek Doğrultusunda Nakliye Hizmetine Başlamadan Önce Nakliyesi Yapılacak Adrese Ücretsiz Ekspertiz Gönderilir, Eşyaların Türü Cinsiz Tespit Edilip Ambalaj Malzemesi Seçilir. Nakliyenin Yapılacağı İlin İklim Ve Yol Durumuna Göre Araca Yüklemesi Yapılır. Gebze Evden Eve Nakliyat Olarak Şehirler Arası Nakliyatlarda Nakliye İçin Dizayn Edilmiş Özel Araçlarımız Kullanılır.

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye ‘nin 81 iline 36 senedir başarılı bir şekilde evdne eve nakliyat ile başlayıp, kurmsal ve birçok nakliye alanında başarılı bir hizmet veren kurumsallığında hem kendisini sektöre adamış personeli ve yönetici ile müşterinin en iyi hizmeti alma ilkesi bulunan firmamız, şehirler arası nakliyat hizmetinde en deneyimli ve geniş araç filosuna sahip tek firmadır.

Şehirler Arası Nakliyat hizmeti her nakliye firmasının vermesi mümkün olmayan, yasal belgelerin olması zorunluğu olan bir hizmet türüdür. firma olarak yetki belgeleri, marka tescili vergi levhaları ve tüm işletme izinleri olan firmamız, ekip ve ekipmanları ile bu hizmeti sorunsuz yerine getirme adına tüm donanımlara sahiptir.

İletişim
  • Nenehatun Mah. Battalgazi Cad Halis Sok. Blok:C No:8 Darıca / KOCAELİ
  • 0216 574 51 35
  • 0532 580 36 00
  • ankanakliyat41@gmail.com