Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Gebze başta Kocaeli ve tüm ilçelerine evden eve, ofisten ofise taşıma hizmeti sunan firmmaızın sizleirn güveni ve memnuniyeti ile edindiği referanslar günden güne artmaktadır.

Şehiriçi Nakliyat, Kocaeli merkezli olarak müşterisinin talepleri doğrultusunda gayretli ve kaliteli hizmet veren, verdiği hizmetin müşterinin taleplerini ve beklentilerini en güzel şekilde karşılamasını sağlamak için yönetim ve personel olarak birlikte uyum ile hareket ettikleri lider firmadır. Anka nakliyat, kurumsal bir çizgi ile müşterisinin hep eşyalarının güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamış, taşınma sırasında müşterisi ile kurduğu ikili, güçlü ve saygılı diyalog sayesinde hizmet ağını sürekli genişleterek bir gebze evden eve nakliyat firması olmuştur.

Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat hizmetinde gebze bölgesinde %80 e yakın hizmet payı ile lider olan firmamız, bu başarıyı ilkelerinden asla şaşmadan kaliteden ödün vermeden baştan sona hizmeti planlayarak eşyaların taşınmasını sorunsuz gerçekleştirerek kazanmıştır. Şehiiçi Nakliyat, olarak Kocaeli ve İstanbul 'da hizmet veren verme mücadelesine giren firmaların aksine firmamız çok uzun yıllardır koccaeli merkezli çalışmakta, Kocaeli de yaşayan ve birçok sorunsuz nakliye hizmetini en güvenli şekilde gerçekleştirdiğimiz müşteri tarafından saygınlığımız bilinmektedir.

Şehiriçi Nakliyat

Aldığımız her hizmeti, sorumluluğumuz dahilinde, firmamızın itibari ile aynı seviyede gerçekleştiren, bünyesinde ki profesyonel personeli ile ekipmanı ile ve araçları ile sürekli atılımcı çözümler üreterek, gelişen teknolojileri kendi çözümlerine motive ederek büyüyen firmamızın şehiriçi nakliyat firmaları içerisinde hep ayrıcalıklı olduğu gerçeği asla gözardı edilmemelidir.

İletişim
  • Nenehatun Mah. Battalgazi Cad Halis Sok. Blok:C No:8 Darıca / KOCAELİ
  • 0216 574 51 35
  • 0532 580 36 00
  • ankanakliyat41@gmail.com