Kurumsal Taşıma

ANKA NAKLİYAT | 0532 580 36 00

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma hizmeti ile kamu ve özel işletmelere ve kurumlara birçok başarılı nakliye hizmetini uzman personeli ekipmanı ve disiplinli titiz çalışması ile sunan firmamız kendisine ilke edindiği çalışma prensipleri ile bugün geldiği noktada azimli çalışmasının payı sizlerin desteğinide baz alarak sürekli kendisini yenileyerek tartışmaya maal vermemektedir.

Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından Kurumsal bir taşımacılık hizmetinin sağlıklı ve hızlı bir şekilde yapılabilme için taşıma sürecine gelinmeden mutlaka taşınacak eşyanın miktarı ile ilgili ekspertiz tarafımızdan yapılmakta, müşterimiz teklifi kabul ettikten sonra müşterimiz için uygun tarihe rezerve edilmektedir. Şirket içindeki dosya ve kırtaasiye malzemelerinin arzu edilirse şirket personeli aksi taktirde kendi personelimiz tarafından kolilenip paketlenmesi.

kurumsal taşıma

Kurumsal Taşıma

Şirket içerisindeki diğer dolap ve mobilyaların sökülmesi, kolilenmesi elemanlarımız tarafından yapılacaktır. Bilgisayar ve diğer elektronik eşyalar zarar görmemesi için lava kabarcıklı naylon ambalajlarla sarılıp kolilenerek taşınacaktır.

Kurumsal Taşımacılık için güvenlik konusunda en çok dikkat ediilmesi gereken husus çelik kasa ve önemli evraklarını taşınmasıdır. Şirketten bir personelin mutlaka taşıma sırasında ekibimizin yanında olması zorunluluğu vardır.

Back to top