Eşya Depolama

ANKA NAKLİYAT | 0532 580 36 00

Eşya Depolama

Eşyalarınızı belirlediğiniz bir süre zarfında saklamak onların teslim alacağınız güne kadar güvende olmasını sağlamak için firmamız sizlerin hizmetinde olup, belli bir ücret karşılığı eşyalarınızı güvenli bir şekilde muhafaza ediyoruz.

Eşya Depolama olarak nakliyat ve taşıma hizmetlerinde gösterdiğimiz başarı müşteride büyük ölçüde güven ve memnuniyet kazandırmış, kaliteli hizmetlerimiz sonrrası bir bakıma nakliye sektörü içindede sayılabilecek depolama ihtiyaçları için de bizden talepte bulunmalarını sağlamıştır. Her hizmetinde titiz çalışan firmamız müşterisine verdiği söz çerçevesinde eşya depolama hizmeti de vermeye başlamış, hizmete başlama öncesi tüm detayları iyice hesaplayıp güvenli depolama alanları ve depolama şartlarının gereksinimlerini karşılamıştır.

eşya depolamaMüşterinin firmamıza güvenerek emanet ettiği eşyaların sorunsuz bir şekilde muhafazası adına üstümüze düşen tüm sorumlulukları yerine bir fiil getirmekte, depolanacak eşyaların herhangi bir şekilde çizilmesi kırılması gibi sorunlarla karşılaşmaması adına ambalajlamak sureti ile özel paletleri yada kabinlere yerleştirilmektedir.. Depolarımız nem rutubet, haşere gibi şeylerin bulunmadı barınamayacağı standarta modern depolama alanlarından olup sektörde birçok nakliye firmasınada depolama hizmetini firmamız yürütmektedir.

Back to top