Döngel Evden Eve Nakliyat

ANKA NAKLİYAT | 0532 580 36 00

Döngel Evden Eve Nakliyat

Döngel Evden eve Nakliyat firma olarak tüm firmaların uyguladığı ve artık teknolojinin gerisinde kalıp kısır döngüsü haline gelen hizmet politikasının dışında kendi geliştirdiği ve gelişen teknolojik çözümleri entegre ettiği çağdaş nakliye hizmeti sunan gelişimi sürekli büyüyen Döngel merkezli evden eve nakliyat firması olarak sektörde her zaman varlığı koruma adına süratle yol almıştır.

Tüm nakliye hizmetlerini bilinmiş ve alışılmışın dışında bir hizmet perspektifi çizerek sunan firmamızın müşteri memnuniyeti ve güvenini arkasına alarak hızla büyümesi tesadüf değil yönetim ve personel olarak gece gündüz müşteriye özveri göstererek sunduğumuz hizmettir..

darıca evden eve nakliyatDöngel Evden Eve Nakliyat

Döngel Evden Eve Nakliyat, Döngelin nakliye ve taşıma taleplerinde merkezi firması olmuş, müşterisine ambalajlama, ücretsiz ekspertiz, montaj ve demontaj, dekorasyon hizmetlerini ücretsiz sunarak nakliye de müşteriye pek iş düşmeden yeni yuvasında kendi istedikleri değişiklikler dışında bir şey yapması na, yorulmasına gerek bırakmadan nakliye hizmetinden faydalanmasını sağlamıştır.

Döngel evden eve nakliyat sektörü birçok firmanın hizmet yarışına girdiği, haklı haksız rekabetin yaşandığı bir hizmet sektörü olmuş, firmamız kendisini ve çalışma prensiplerini koruma, müşterisine kaliteli hizmetten ödün vermeme adına bu rekabetten uzak durmuştur. Döngel ‘da sayısız firma olmasına karşın bu n firmaların içinde işini gerektiği gibi yapan firmalar çok azdır. 100 firmadan 85 inin yasal firma olmaması, korsan çalışması, gerekli belgelere sahip olmaması, hizmette ki kalitesinin düşük olması, bilmeden bu firmalara evini taşıtan bir çok müşteri,yi mağdur etmiş, eşyalar onarılamaz hasar görmüş, sektörü korkulan endişe duyulan sektör haline getirmiştir.

Döngel Evden Eve Nakliyat 

Döngel Evden Eve Nakliyat olarak tüm belgelere sahip olmamızın yanında, personelimiz işinde en uzman olan personel, ekipmanlarımız sağlıklı, dayanıklıı ve kaliteli, araçlarımızda bugün nakliye için kullanılması gereken en iyi araçlardır. Kocaeli ‘de adını bu kadar bilinir hale gelmesin tek sebebi müşterye duyulan sonsuz saygı ve hizmet aşkıdır. Döngel evden eve firmaları olarak bugün hizmet almadan önce hizmet alacağınız firma hakkında geniş bilgi almanız, firmanın hizmet verme aşamasında gerekli olan belgelerini ibraz etmesini mutlaka isteyiniz.

Döngel Evden Eve Nakliyat olarak 17 yıldır hizmet verdiğimiz Döngel ve bölgesine sizlerin desteği ve güveni ve bu güveni koruma adına hep yenilikçi firma olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Sizlerde eşyalarınızı emanet ettiğiniz şekilde zarar görmeden yeni yerleşim bölgenize taşımak istiyorsanız ve sitemizde bu yazıyı okuyorsanız bilin ki artık başka firma aramanıza gerek yok, çünkü en doğru adrestesiniz. Üsta yazan telefon numaralarımızdan İletişim sayfamızda yazan adres ve telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir taleplerinizi bildirebilirsiniz..

Back to top