Dilovası Evden Eve Nakliyat

ANKA NAKLİYAT | 0532 580 36 00

Dilovası Evden Eve Nakliyat

Dilovası Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliye ve taşıma hizmeti ile başlamış olduğu hizmet sektöründe bugüne kadar birçok başarılı nakliye gerçekleştirmiş, elde ettiği başarı ile başta Dilovası olmak üzere tüm Kocaeli ve ilçelerinde tercih edilen lider firma olmuştur. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile siz müşterilere sunulan tüm nakliye hizmetlerinde kalite esası güdülmüş, nakliyenin güvende olması için plan ve raporlar dahilinde nakliye hizmeti gerçekleştirilmiştir.

dilovası evden eve nakliyatDilovası Evden Eve Nakliyat Depolama

Dilovası evden eve nakliyat firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde taşınacak eşyanın hacmi, türü belirlenmiş, bu eşyanın rahat ve hızlı taşınmasının gerçekleşmesi için gerekli personel ve araç tespit edilmiş raporda belirtilmiştir., Hassasiyet gerektiren eşyaların tespiti ve bu eşyaların ambalajlanma ve paketlenmesi hususunda gerekli malzeme ve nasıl paketleneceği konusunda alınan önlemler, usta paketleme elemanları tarafından dikkate alınmış ambalajlama ve araca yüklenmesi bu esasa ve sıralamaya göre yapılmıştır.

Konusunda uzman marangozlar ve tasisatçılarımız tarafından mobilya ve beyaz eşyalarınız sökülüp ambalajlanıp numaralandırılmakta, , taşındığı yerde tekrar monte ederken zaman kaybının yaşanması önlenmektedir.

Dilovası Evden Eve Nakliyat ile Asansörlü Taşıma

Dilovası Evden Eve Nakliyat, nakliyeyi diğer firmaların izlediği hizmet anlyışına tam anlamı ile zıt bir hizmet anlayışı ile gerçekleştirmekte, sırf müşteri kzanma maksadı ile kalite payını nerde ise 0’a indiren firmaların aksine %100 kalite ve ekonimik fiyat anlayışı ile gerçekleştirmektedir. Bugün sunduğumuz her hizmet hizmet sunduğumuz müşteride yeni evinde huzurla ve güvenle oturmasının teminatını oluşturmuştur. Egemen Evden Eve Nakliyat olarak ilk hedefimiz sizlerin mutluluğu ve eşyalarınızın hasarsız taşınması olduğu gerçeğidir..

Back to top