Ambalajlama

ANKA NAKLİYAT | 0532 580 36 00

Ambalajlama

Anka Evden Eve Nakliyat olarak işimizi ciddiye alıyor nakliye hizmetini hassasiyet ile yaptığımıza inanıyoruz. Mobilyalarınız uzman mobilyacılarımız tarafından sökülüp demonte edildikten sonra işinin ehli personelimiz tarafından “patlayan lastik” halk arasında pat pat adı verilen ambalaj malzemesi ile sıkıca sarılır, koli bandı ile bantlanır ve sürtünme (dolayısıyla aşınma, çizilme, boya döküntüsü vb.) ortadan kaldırılıp tekrar monre işleminin daha kolay yapılabilmesi içim numaralandırılır.

Hassas olan elektronik eşyalarınız darbelere sarsıntılara karşı zarar görmemesi için hijyenik olarak firmamızın kullandığı ve her nakliye hizmetinden sonra yıkanan elyaf ve pamuklu battaniyeler ile sarılır. lastik kayışlar ile kasanın içinde esneme yapıp devrilmemesi için sıkıca tutturulur. Cam eşyalarınız sert oluklu mukkava kartonlara yerleştirilip kırılacak eşya yazısı yazılıp diğer taşınması yapılacak şeylerden ayrılıp ayrı taşınır.

ANKA Evden Eve Nakliyat’ın Bugün İstanbulun En Saygın Nakliye Firması Olmasının En Başlıca Sebebi Kaliteli Ambalaj Malzemesi Kullanmak En Deneyimli Personeli Çalıştırmnamızdır.Çünkü Taşıma Ve Nakliyenin En Temel Direği Ve Bel Kemiği Ambalajlamadır. Ambalajlama Ne Kadar Sağlam Olursa Ve Kaliteli Olursa Eşyalar O kadar Zarar Görmez. Ambalajlama Yaparken Dikkat Etmek Ambalaj Malzemesini İyi Analiz Etmek eşyanın Zarar Görmesini Engellemeden Ambalajlamak Gerekir.

Back to top